Opis produktu

Aktualizacja Maj – Czerwiec 2017 systemu diagnostycznego CDIF/3

Wraz z początkiem maja oddaliśmy w ręce naszych użytkowników nową aktualizację, w której wprowadzono między innymi następujące zmiany:

■ JAGUAR – LAND ROVER – W modelach Discovery III L319 2005-2009 oraz range Range Rover Sport L320 2005-2009 do obsługi wprowadzone zostały sterowniki z zakresu systemów audiowizualnych na tzw. 29-bitowym CAN-ie.

■ BMW – W marce BMW wprowadzono sporo wewnętrznych, niewidocznych na pierwszy rzut oka zmian. Zmieniono raporty, które w tej chwili będą zawierać więcej przydatnych danych. Dotyczy to samochodów od modelu E65 i wszystkich, które weszły do produkcji po nim. Zmieniono również odczyt usterek w BMW serii F. Wyświetlane do tej pory kody usterek często nie odpowiadały rzeczywistym usterkom występującym w pojeździe. Do czasu kolejnej aktualizacji, kody usterek będą się wyświetlały poprawnie, jednak mogą być nieopisane. Poprawiono funkcję kasowania inspekcji, odczyty parametrów w wielu sterownikach oraz zostały wprowadzone adaptacje po wymianie elementów.

■ RENAULT – W sterownikach oprócz standardowych funkcji pojawił się szereg adaptacji i kodowań. Stworzono adaptacje konieczne do przeprowadzenia np. wymiany elementów, takich jak: czujnik ciśnienia na szynie, czujnik ciśnienia różnicowego itp. Istnieje również możliwość przeprowadzenia procesu regeneracji filtra cząstek stałych, kodowania wtryskiwaczy, kodowania numeru VIN oraz ograniczenia maksymalnej prędkości w przypadku aut flotowych. Pozostałe sterowniki również zostały wyposażone w komplet adaptacji i kodowań. W modelach wdrożony został również system skanowania i wyboru uproszczonego.

■ MERCEDES – Modele A-Klasse W169, B-Klasse W246 oraz C-Klasse W204 są kolejnymi w grupie Mercedes, w których wprowadzony został system skanowania oraz wyboru uproszczonego. Docelowo skanowanie pojawi się we wszystkich modelach tej marki. Dodatkowo sterowniki zostały wzbogacone o nowe funkcje: adaptacje po wymianie elementów, reset wartości przyuczonych, procedury wymiany filtra cząstek stałych itp.

Axes System działa na polskim rynku od 1996 roku. Nasza firma jest producentem zaawansowanych systemów elektronicznych i diagnostycznych stosowanych w technice motoryzacyjnej. Nasi programiści tworzą specjalistyczne oprogramowanie, które jest liderem na polskim rynku warsztatowym.

Systemy diagnostyczne CDIF są idealnym narzędziem każdego warsztatu samochodowego. Ich atrakcyjna cena wraz z bogatym wyposażeniem sprawiły, iż stały się znaną i docenianą marką na rynku sprzętu warsztatowego.
Dowiedz się więcej o CDIF/3 na oficjalnej stronie.

INNE

Aktualizacja Maj – Czerwiec 2017 systemu diagnostycznego CDIF/3

Wraz z początkiem maja oddaliśmy w ręce naszych użytkowników nową aktualizację, w której wprowadzono między innymi następujące zmiany: ■ JAGUAR – LAND ROVER - W modelach Discovery III [...]

Produkt miesiąca Unior

Ruszyła nowa akcja specjalna „Produkt miesiąca Unior”! Co miesiąc w ofercie Auto Partner SA pojawiać się będą inne produkty w nowej, atrakcyjnej cenie (zobacz ulotkę). Sprawdzaj naszą aktualną [...]

Nowe oprogramowanie wersji 17.2 dla testerów diagnostycznych Snap-on SUN PDL3000, PDL4000, PDL5500

Snap-on Diagnostics, lider rynkowy w zakresie urządzeń diagnostycznych, oprogramowania i systemów informatycznych dla warsztatów i serwisów samochodowych ogłosił wprowadzenie na rynek nowej wersji 17.2 oprogramowania dla rodziny samodzielnych testerów [...]