Opis produktu

Aktualizacja Marzec – Kwiecień 2017 systemu diagnostycznego CDIF/3

28 lutego 2017 roku pojawiła się nowa aktualizacja oprogramowania diagnostycznego CDIF/3. W tej edycji wprowadzono następujące zmiany:

■ OPEL – poprawiono komunikację ze sterownikami. Przejście w zakładkę parametry nie powinno już powodować zerwania komunikacji.
■ GRUPA VAG – zostały wprowadzone poprawki odnośnie komunikacji ze sterownikami immobilizera w modelu LT.
■ CITROËN – dodano nowy model C4 Picasso II o oznaczeniu B78, który wszedł do produkcji w 2013 r., jednocześnie zastępując poprzedni model pierwszej generacji.
■ SUZUKI i HONDA – dodano opisy kodów usterek.
■ RENAULT – na liście obsługiwanych pojazdów pojawił się następca modelu Laguna – Renault Talisman. Dzięki współpracy z użytkownikami dodajemy nowe sterowniki lub ulepszamy obecne o dodatkowe funkcje. W tej edycji dodaliśmy i uzupełniliśmy sterowniki flagowych modeli, takich jak: Megane III, Trafic III, Trafic II, Clio III, Master ph2, Master III. Prace cały czas trwają, a efekty pojawiają się z każdą aktualizacją.
■ MERCEDES – dodano nowy model czwartej generacji klasy C–W205. Wprowadziliśmy także zmiany w modelu C-Klasse W203. Podzielony został on na dwa modele : produkowane do 2003 r. i te produkowane w latach 2003 r. – 2007 r. .
■ JAGUAR I LAND ROVER – pojawiły się dwie istotne zmiany w obsłudze tych samochodów. Jedną z tych istotnych zmian jest wprowadzenie nieobecnego do tej pory skanowania do grupy JLR, a drugą sposób wyboru wariantu diagnostycznego.

W bieżącej edycji wiele sterowników zostało uzupełnionych o odczyt parametrów oraz ponad 1400 opisów dla kodów usterek. Pojawiły się także kolejne funkcje zaawansowanej diagnostyki: regeneracja dynamiczna filtra cząstek stałych, kodowanie wtryskiwaczy w silnikach 2.2d, czy też kodowanie wentyli w ogumieniu, obsługa hamulca postojowego i inne.

Axes System działa na polskim rynku od 1996 roku. Nasza firma jest producentem zaawansowanych systemów elektronicznych i diagnostycznych stosowanych w technice motoryzacyjnej. Nasi programiści tworzą specjalistyczne oprogramowanie, które jest liderem na polskim rynku warsztatowym.

Systemy diagnostyczne CDIF są idealnym narzędziem każdego warsztatu samochodowego. Ich atrakcyjna cena wraz z bogatym wyposażeniem sprawiły, iż stały się znaną i docenianą marką na rynku sprzętu warsztatowego. Dowiedz się więcej o CDIF/3 na oficjalnej stronie.

INNE

Aktualizacja Marzec – Kwiecień 2017 systemu diagnostycznego CDIF/3

28 lutego 2017 roku pojawiła się nowa aktualizacja oprogramowania diagnostycznego CDIF/3. W tej edycji wprowadzono następujące zmiany: ■ OPEL – poprawiono komunikację ze sterownikami. Przejście w zakładkę parametry [...]

Unior – Wózek narzędziowy z zestawem 187 narzędzi

Wrześniowa nowość, Wózek narzędziowy UNIOR z zestawem 187 narzędzi dedykowany do grupy VW. Pobierz ulotkę. INNE

DEMOCAR AP 2016

Samochody są coraz bardziej skomplikowane. Ze względu na konkurencję, zmieniają się też coraz szybciej. Aby je skutecznie i szybko naprawiać niezbędna jest aktualna wiedza i odpowiednie narzędzia. W celu poszerzania [...]

TESTER CDIF/3 AKTUALIZACJA MAJ – CZERWIEC 2016

W najnowszej edycji opublikowana została obsługa wielu nowych modeli samochodów. Są to to m.in: Citroen C4 Cactus, Lancia Voyager oraz Lacia Ypsilon II, Nissan Murano Z50, Hyundai i10 [...]