Opis produktu

Aktualizacja Styczeń – Luty systemu diagnostycznego CDIF/3

Najnowsza aktualizacja jest wynikiem dwumiesięcznej, ciężkiej pracy specjalistów, którzy dzięki uwagom klientów cały czas udoskonalają oprogramowanie CDIF/3. W związku z tym wprowadzono kilka zmian i udoskonaleń. Nadal trwają prace nad udoskonaleniem marki Opel. Do obsługi dodane zostały kolejne wersje sterowników, wraz z pełną listą fikcji. Sterowniki silnika w Astrze H uzupełnione zostały o brakujące adaptacje.

Bieżąca edycja to także spore zmiany w samochodach brytyjskich. Zainteresowanie diagnostyką tych pojazdów wzrasta, dlatego też chcąc sprostać oczekiwaniom klientów rozpoczęły się prace nad rozbudową bazy obsługiwanych modeli oraz funkcjonalności w nich zawartych. Prace rozpoczęły się niemal od podstaw – począwszy od odczytu usterek czy identyfikacji. Pojawiły się nowe modele z podstawową (na ten moment) funkcjonalnością: Jaguar F-Type (X152), Jaguar XE(X760), Jaguar F-Pace (X761), Land Rover Doscovery IV (L319), Range Rover (L322), Range Rover (L405), Range Rover Evoque (L538), Range Rover Sport MY10 (L320).

Zmiany nie ominęły także samego oprogramowania. Wewnątrz programu pojawiły się mechanizmy ułatwiające i przyspieszające wprowadzanie bardziej zaawansowanych funkcjonalności takich jak: aktywacje, adaptacje i kodowania.

Axes System działa na polskim rynku od 1996 roku. Nasza firma jest producentem zaawansowanych systemów elektronicznych i diagnostycznych stosowanych w technice motoryzacyjnej. Nasi programiści tworzą specjalistyczne oprogramowanie, które jest liderem na polskim rynku warsztatowym.

Systemy diagnostyczne CDIF są idealnym narzędziem każdego warsztatu samochodowego. Ich atrakcyjna cena wraz z bogatym wyposażeniem sprawiły, iż stały się znaną i docenianą marką na rynku sprzętu warsztatowego. Dowiedz się więcej o CDIF/3 na oficjalnej stronie.

INNE

Aktualizacja Styczeń – Luty systemu diagnostycznego CDIF/3

Najnowsza aktualizacja jest wynikiem dwumiesięcznej, ciężkiej pracy specjalistów, którzy dzięki uwagom klientów cały czas udoskonalają oprogramowanie CDIF/3. W związku z tym wprowadzono kilka zmian i udoskonaleń. Nadal trwają [...]

Unior – Wózek narzędziowy z zestawem 187 narzędzi

Wrześniowa nowość, Wózek narzędziowy UNIOR z zestawem 187 narzędzi dedykowany do grupy VW. Pobierz ulotkę. INNE

DEMOCAR AP 2016

Samochody są coraz bardziej skomplikowane. Ze względu na konkurencję, zmieniają się też coraz szybciej. Aby je skutecznie i szybko naprawiać niezbędna jest aktualna wiedza i odpowiednie narzędzia. W celu poszerzania [...]

TESTER CDIF/3 AKTUALIZACJA MAJ – CZERWIEC 2016

W najnowszej edycji opublikowana została obsługa wielu nowych modeli samochodów. Są to to m.in: Citroen C4 Cactus, Lancia Voyager oraz Lacia Ypsilon II, Nissan Murano Z50, Hyundai i10 [...]